Posiłki

Przedszkole "Delfinek" współpracuje z firmą cateringową "Dębianka". Warunki współpracy z tą firmą umożliwiają uwzględnienie indywidualnych potrzeb żywieniowych dzieci (diety, alergie). Jadłospis przygotowany przez technologa żywienia zapewnia różnorodność, odpowiednią kaloryczność dań, ich świeżość oraz właściwe przygotowanie i jest on zgodny z zaleceniami Instytutu Żywności i Żywienia.
Zapewniamy naszym maluchom cztery podstawowe posiłki:

• śniadanie 8:30-9:30
  • obiad 11:45 - 12.30
  • podwieczorek 14:30 - 15.15
  • kolacja 17:00

Dzieci w naszym przedszkolu jedzą zgodnie z indywidualnymi potrzebami - nie limitujemy posiłków ani nie zmuszamy dzieci do jedzenia. Dbamy natomiast o to, aby każdy nasz przedszkolak odżywiał się zdrowo. Każdego dnia podczas posiłków kształtujemy u dzieci dobre maniery i zasady etykiety przy stole.
Aktualna dzienna stawka żywieniowa wynosi 20 zł.
Aktualna dzienna stawka żywieniowa dla dzieci ze specjalnymi wymaganiami żywieniowymi wynosi 22 zł.

! O nieobecności dziecka i nieskorzystaniu z posiłków Rodzice zobowiązani są zawiadomić Przedszkole dzień wcześniej pocztą elektroniczną na adres posilki@przedszkoledelfinek.eu lub pod numerem telefonu 600 283 242

Jeśli Rodzice nie zawiadomią Przedszkola o nieobecności Dziecka, będą zobowiązani do uiszczenia opłaty za wyżywienie pomimo nieskorzystania z posiłków.
Aktualny jadłospis jest dostępny na stronie www.obiadydlaprzedszkoli.pl