Organizacja urodzin

Szczególnie wyjątkowym dniem dla naszych dzieci jest dzień ich urodzin. Wspólne przeżywanie tej uroczystości bardzo silnie wpływa na rozwijanie i kształtowanie sfery emocjonalnej a także dostarcza udanych wrażeń i pożądanych społecznie przeżyć.

W naszym przedszkolu dzieci w wieku 2-3-latki (grupy: Smyki, Nemo, Kaczuszki i Perełki) uroczystość swą obchodzić będą w pierwszy piątek miesiąca, natomiast 4, 5 i 6-latki (grupy: Rybki, Raczki, Delfinki, Pingwinki, Rekinki i Foczki) świętować będą w tygodniu drugim. Jubilaci danego miesiąca przystrojeni zostaną w korony, dostaną pyszny tort a koledzy i koleżanki zaśpiewają „sto lat” oraz złożą życzenia.

Po zdmuchnięciu świeczek nadejdzie czas na wesołe i radosne zabawy według scenariusza oraz inwencji twórczej wychowawcy grupy. Przyjęcie urodzinowe zostanie uwiecznione na zdjęciach, które dostępne będą na stronie internetowej w zakładce strefa rodziców.

Imprezy rozpoczynają się o godz. 15:00, organizowane są w ramach czesnego.